Dit kaartje is weer voor een
kanjer, het is geïnsprireerd op de maandelijkse
challenge van het
AJ design-team waar je de kleuren roze, groen en bruin/beige op je
project mag verwerken.
 |
Met een template en disstres ink (peeled paint) gras gemaakt, het meisje (AJ stempel, precious moments) met zwarte inkt op print papier gestempeld en op beige inpak papier (voor het shirtje) . De bloemen stempel (merk weet ik niet meer) ook met zwarte inkt afgedrukt. Rondjes geponst uit groen, roze en beige papier en er een zwart rondje omheen gezet met inkt. Toen met de naaimachine de touwtjes voor aan de ballonnen gestikt en tot slot het meiske op de juiste plek geplakt. |
Toen ik het kaartje af had bedacht ik mij dat het ook wel geschikt is voor de wekelijkse challenge van
DCL waar het thema deze week "up in the air" is.
Wat een mooie combinatie van stempels, Willy. Heel erg mooi!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Petra
Wat een prachtige kaart!!! Willy wat subliem gevonden om het meisje in haar eentje te gebruiken.. en wat een leuk idee met die ballonnen! De gestikte touwtjes geeft nog meer diepte en effekt in de kaart.. Top klasse! Heel erg mooi. Dankjewel voor het meedoen!
BeantwoordenVerwijderenliefs Dianne
Het is een prachtige kaart geworden! Dat je de naaimachine gebruikt hebt geeft een super effect! Ik geniet als ik zoiets zie! Zonnige zondag nog...Gerrina
BeantwoordenVerwijderenOoooh, deze vind ik echt wel helemaal super gaaf! Hartstikke leuk geworden, Willy!
BeantwoordenVerwijderenA super creation! Love the look of the balloons and the splash of green....modern and fresh!
BeantwoordenVerwijderenLeuke kaart hoor Willy! Bedankt voor je deelname aan DCL.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Ellen
Heel leuk gedaan Willy, supermooi! Die ballonnen met stiksels vind ik super! Fijn dat je meedoet met de Art Journey Challenge!
BeantwoordenVerwijderenHoi Willy
BeantwoordenVerwijderenWat een mooi kaartje, heel leuk gedaan die touwtjes met ballonnen, dat geeft een heel leuk effect.
Lieve groetjes
Danoesja
prachtig Willy en lief dat je hem voor een kanjer maakt, die zal er erg blij mee zijn!
BeantwoordenVerwijderengroetjes Coby
Deze reactie is verwijderd door de auteur.
VerwijderenWat een prachtig kaartje, Willy! Bedankt voor je bijdrage aan de Art Journey challenge.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Ellen.
Heel erg mooie kaart, prachtige combinatie van alle elementen! Leuk dat je met deze mooierd meedoet met DCL.
BeantwoordenVerwijderenGeweldig mooi!!!!!Wat een prachtige kaart, helemaal super! Dank je voor het meedoen met deze mooie kaart!
BeantwoordenVerwijderenschitterende kaart! mooie stempel gebruikt en mooie lay out!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Karin
A wonderful card, Willy
BeantwoordenVerwijderenSuper mooi en leuk kaartje Willy.
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi zo die kleuren.
Groetjes Janny
Erg mooi is dit weer Willy. Gaaf idee zo de ballonnen!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes,
marijke
Your card is very beautiful, as is the stamp you have used. It was nice to see you on my blog, thanks! Valerie
BeantwoordenVerwijderenSupermooi gemaakt!!
BeantwoordenVerwijderenWow,this card is just amazing willy,i love the great compostion and colors,very,very wonderfuly,love it to much.
BeantwoordenVerwijdereni love your works and iam follow you now.
Kind regards Jeannette :-)
Prachtig Willy, echt prachtig!! Groetjes Yolanda B)
BeantwoordenVerwijderenFantastic card Willy! I love the stitched balloons, a great idea!
BeantwoordenVerwijderenAlison x
Ik vind 'm mooi!
BeantwoordenVerwijderenFijne dag, Ellen
Oh Willy, this is incredible, Jo x
BeantwoordenVerwijderenbecause the flowers are so big, the whole piece looks so whimsy...wonderful!!!
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart met bijzondere mixed media. Gaaf! Nathaly
BeantwoordenVerwijderenWilly... wat een mooi resultaat...die spat is heel goed gedaan en geeft een prachtig geheel.
BeantwoordenVerwijderenGrtjs Patrice
Prachtige kaart hoor bedankt voor je deelname aan DCl.
BeantwoordenVerwijderenMooi! Wat een ontzettend leuke collage van afbeeldingen zo samen en die ballonnen met de kleuren er in vind ik een erg leuk idee! Super!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Wendy
Wat een prachtige kaart Willy!!
BeantwoordenVerwijderenBedankt voor je lieve reacties die je altijd achterlaat bij mij!
Fijne week!
Groetjes Judith
This is such an amazing and cool card, Willy! I really like your stamping, stitching, colors, and the entire design!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaart! Mooi zoals je dat hebt gedaan met de kleuren. En ik sluit me helemaal aan bij Sharon.
BeantwoordenVerwijderenxx Wen
Wat een schitterende kaart, Willy hele mooie kleuren en prachtig design!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Maria